2 Kuruçeşme Kahvesi || Ataşehir (Şube) Kuruçeşme Kahvesi Kahve, Kahvaltı, Oyun Salonu
KuKa MERKEZ ŞUBESİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ
Kuruçeşme Kahvesi’nde yenilikler devam ediyor: Bundan böyle KuKa marka ismiyle ve yeni logomuzla karşınızdayız. KuKa merkez şubemizi daha konforlu, daha ferah bir mekan olacak şekilde baştan aşağı yenilendi.
DJ QUETO İLE R&B NİGHTS HER PAZAR KuKa'DA
Türkiye’de elektronik ve house müziğinin önemli temsilcilerinden DJ Queto(Kemal Zengin) Her Pazar Kuruçeşme Kahvesi KuKa’da sizlerle.
KuKa ATAKÖY ŞUBESİ AÇILDI
İstanbul’un En Sosyal Kahvesi; “KuKa” Kuruçeşme ve Ataşehir’den sonra 3.Şubesini Ataköy Airport AVM'de açtı.
KuKa ATAŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
Ataşehir'deki şubemiz toplam 1500² alana kurulu olup dört bölümden oluşmaktadır. 250 kişi oturma kapasitesi olan şubede 5 adet VIP sinema ve toplantı odası, bir adet kareoke odası, okey alanları yer almakta.
İSTANBUL'UN EN SOSYAL KAHVESİ
KuKa, özel oyun alanları ile, zengin ve doyurucu menüsü, nargile servisi, özel organizasyonlar için kapalı alanı, alternatifli barı ve oyunları ile Boğaz şeridinin aktif ve popüler mekanlarından biridir.
GAMEZONE İLE OYUN KEYFİNİ ÇIKARIN
Boğazın en güzel yerlerinden Kuruçeşme’de bulunan GAMEZONE, geleneksel ile son teknolojiyi birleştirdiği yapısıyla, gençlerin en önemli alternatif buluşma noktası olmuştur.
DÜNYANIN EŞSİZ LEZZETLERİ
Zengin ve doyurucu menüsü, nargile servisi, özel organizasyonlar için kapalı alanı, alternatifli barı ile Boğaz şeridinin en aktif ve popüler mekanlarından biridir.
SOSYAL MEDYADA EN ÇOK PAYLAŞILAN MEKAN
KuKa, Foursquare ve Face-book gibi sosyal medya sayfalarında check-inleriyle boğazın en çok ziyaret edilen mekanı olma özelliğiyle ilk sırada yer almaktadır.
Ataşehir (Şube)
Kuruçeşme Kahvesi Ataşehir


Eğlence'nin Adresi

Ataşehir'deki şubemiz toplam 1500² alana kurulu olup dört bölümden oluşmaktadır. 250 kişi oturma kapasitesi olan şubede 5 adet  VIP sinema ve toplantı odası,  bir adet kareoke odası, okey alanları yer almakta. Bilardo ve PlayStation sosyal alanları ile hizmete açıldı.

 

Gamezone

GAMEZONE adından da anlaşılacağı üzere; özel odalarda 2D-3D playstation oynayabilir, 2D-3D film izleyebilir, arkadaşlarınızla karaokede eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca bilardo, monopoly, scrabble, tabu, domino, tavla, okey, oynayıp, 3D maç seyredilebilen ve daha pek çok oyun ve eğlenceyi iç içe yaşatabilen tek mekan olma özelliğine sahiptir.

Boğazın en güzel yerlerinden Kuruçeşme’de bulunan GAMEZONE, geleneksel ile son teknolojiyi birleştirdiği yapısıyla, gençlerin en önemli alternatif buluşma noktası olmuştur.

GAMEZONE 450 m2 giriş alanına, 40 m2 özel kat alanı ile toplamda 490 m2 alana sahiptir.

GAMEZONE aynı anda 80 kişinin çeşitli oyunları oynayabileceği eğlence aktivitelerinde bulanabileceği 80 kişilik restaurant kapasitesi ve 350 kişi parti kapasitesine sahiptir.

  • Kuruçeşme Kahvesi Ataşehir
  • Galeri
  • Gamezone
BİZE ULAŞIN
Her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için sosyal medya hesaplarımız veya websitemiz üzerinden iletebilirsiniz.
Kuruçeşme (Merkez)

Adres: Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:105-105/b Kuruçeşme-Beşiktaş/İstanbul

Tel: +90 212 287 87 00 – +90 212 287 87 01 - +90 533 277 40 50

Fax: +90 212 287 81 99

E-posta: info@kurucesmekahvesi.com.tr

Ataşehir (Şube)

Adres: Barbaros,Halk Cd. 8-B,34746 Ataşehir/İstanbul

Tel: +90216 472 35 00

Fax: +90216 472 35 00

E-posta: atasehir@kurucesmekahvesi.com.tr