KURUÇEŞME KAHVESİ ATAŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
Ataşehir'deki şubemiz toplam 1500² alana kurulu olup dört bölümden oluşmaktadır. 250 kişi oturma kapasitesi olan şubede 5 adet VIP sinema ve toplantı odası, bir adet kareoke odası, okey alanları yer almakta.
İSTANBUL'UN EN SOSYAL KAHVESİ
Kuruçeşme Kahvesi, özel oyun alanları ile, zengin ve doyurucu menüsü, nargile servisi, özel organizasyonlar için kapalı alanı, alternatifli barı ve oyunları ile Boğaz şeridinin aktif ve popüler mekanlarından biridir.
GAMEZONE İLE OYUN KEYFİ
Boğazın en güzel yerlerinden Kuruçeşme’de bulunan GAMEZONE, geleneksel ile son teknolojiyi birleştirdiği yapısıyla, gençlerin en önemli alternatif buluşma noktası olmuştur.
DÜNYANIN EŞSİZ LEZZETLERİ
Zengin ve doyurucu menüsü, nargile servisi, özel organizasyonlar için kapalı alanı, alternatifli barı ile Boğaz şeridinin en aktif ve popüler mekanlarından biridir.
SOSYAL MEDYADA EN ÇOK PAYLAŞILAN MEKAN
Kuruçeşme Kahvesi Foursquare ve Face-book gibi sosyal medya sayfalarında check-inleriyle boğazın en çok ziyaret edilen mekanı olma özelliğiyle ilk sırada yer almaktadır.\n
ATAŞEHİR (Şube)
Kuruçeşme Kahvesi Ataşehir

Eğlence'nin Adresi

Ataşehir'deki şubemiz toplam 1500² alana kurulu olup dört bölümden oluşmaktadır. 250 kişi oturma kapasitesi olan şubede 5 adet  VIP sinema ve toplantı odası,  bir adet kareoke odası, okey alanları yer almakta. Bilardo ve PlayStation sosyal alanları ile hizmete açıldı.

 

Gamezone

GAMEZONE adından da anlaşılacağı üzere; özel odalarda 2D-3D playstation oynayabilir, 2D-3D film izleyebilir, arkadaşlarınızla karaokede eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca bilardo, monopoly, scrabble, tabu, domino, tavla, okey, oynayıp, 3D maç seyredilebilen ve daha pek çok oyun ve eğlenceyi iç içe yaşatabilen tek mekan olma özelliğine sahiptir.

Boğazın en güzel yerlerinden Kuruçeşme’de bulunan GAMEZONE, geleneksel ile son teknolojiyi birleştirdiği yapısıyla, gençlerin en önemli alternatif buluşma noktası olmuştur.

GAMEZONE 450 m2 giriş alanına, 40 m2 özel kat alanı ile toplamda 490 m2 alana sahiptir.

GAMEZONE aynı anda 80 kişinin çeşitli oyunları oynayabileceği eğlence aktivitelerinde bulanabileceği 80 kişilik restaurant kapasitesi ve 350 kişi parti kapasitesine sahiptir.

  • Kuruçeşme Kahvesi Ataşehir
  • Galeri
  • Gamezone
BİZE ULAŞIN
Her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için sosyal medya hesaplarımız veya websitemiz üzerinden iletebilirsiniz.
Kuruçeşme (Merkez)

Adres: Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:105-105/b Kuruçeşme-Beşiktaş/İstanbul

Tel: 0212 2878107 – 0212 2878700

Faks: 0212 2878199

E-Posta: info@kurucesmekahvesi.com.tr

Ataşehir (Şube)

Adres: Barbaros,Halk Cd. 8-B,34746 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0216 472 3500

Faks: 0216 472 3500

E-Posta: atasehir@kurucesmekahvesi.com.tr